Samovražda slovenského hokejistu (†30): Smutné slová zdrvenej babičky!

Dátum:

V utorok (8. februára) šokovala celé Slovensko správa o náhlom úmrtí bývalého hokejistu Dávida Bajtoša, ktorý sa rozhodol ukončiť svoj život na bratislavskej Kolibe. Urobiť tak mal len tri mesiace po samovražde Dušana Pašeka ml., pár metrov od osudného miesta.

Rodina a známi bývalého hokejistu Dávida Bajtoša (†30) aktuálne prežívajú najťažšie chvíle života. Mladý športovec sa z nepochopiteľných príčin rozhodol ukončiť svoj život v altánku na bratislavskej Kolibe, kde ho v ranných hodinách našiel náhodný turista. „Nebol to skrat. On sa s tým už určite dávno zaoberal. Niežeby mi to priamo povedal, ale dnes, keď som si preberala v hlave posledné obdobie, mi to tak vychádza. Naposledy sme sa spolu rozprávali asi pred troma týždňami,“ uviedla pani Božena (81), babička nebohého.

Ako tiež prezradila, jej syn Anton, Dávidov otec, vlastnil kamiónovú spoločnosť, avšak v dôsledku problémov ju pod vidinou väčších pracovných príležitostí presťahovali do Bratislavy. Potom, čo Anton pred troma rokmi zomrel na rakovinu, prebral spoločnosť práve Dávid, ktorému bol oporou brat Denis. Výrazné problémy firme spôsobila pandémia koronavírusu, v dôsledku čoho sa prehlbovali dlhy aj smútok bývalého hokejistu.

„Pred troma týždňami mi zavolal. Bol veľmi smutný. Opýtala som sa ho, čo sa deje? Pamätám si, akoby to bolo dnes. Hovorí: ‚Babulienka moja, ja ti už ani viac volať nebudem, mám sa zle, veľmi zle. Ani sa mi žiť nechce, ja už to všetko ďalej nezvládnem!‘ Hneď som mu začala dohovárať, aby mu nenapadla nejaká hlúposť. Nepovedal mi nič na to, len položil telefón. Toto bolo naposledy, čo som ho počula,“ povedala pre portál Pluska zdrvená žena.

Ako dodala, okrem problémov s firmou ho výrazne zarmútila smrť otca, ako aj rozchod s priateľkou, s ktorou chodil dlhé roky: „Vnuk bol veľký dobráčisko, rád pomáhal ľuďom, ktorým vždy veril.“ Aj keď spopolnenie Dávida prebehne v bratislavskom krematóriu, rodina následne urnu prenesie do rodného Spišské Štvrtka, kde vyrastal a prežil najšťastnejšie roky života.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Pluska.sk | Foto: IG/davidbajtos, TV JOJ

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...