Mladá, krásna, úspešná modelka a influencerka sa rozhodla ukončiť svoj život predčasne. 31-ročná Niece, ktorá pomáhala svojim followerom vyrovnať sa s problémami, sama trpela. Boj za duševné zdravie prehrala, pričom rodina zdrvene dodala, že spáchala samovraždu.

31-ročná Niece Waidhofer z Houstonu patrila k úspešným influencerkám a modelkám. Svojim fanúšikom často radila pri problémoch s duševným zdravím, pričom sama bojovala s mentálnym ochorením. Kráska však podľa informácií TMZ ukončila svoj život, pričom smutnú správu potvrdila zdrvená rodina. „So svojimi problémami bola veľmi otvorená, pomáhala aj fanúšikom s ich ťažkosťami,“ uviedli.

Zdroj z okolia rodiny mal portálu vyzradiť, že znepokojený člen urugoval, aby Niece v jej dome skontrolovali. Práve vtedy objavili nevládne telo mladej ženy. Influencerka, ktorá mala viac ako 4 miliónov fanúšikov, pritom krátko pred ukončením života zmazala zo sociálnej siete všetky svoje zábery a ponechala si len 3 fotky. Jej rodina smúti so slovami, že bola nádherná, milá, citlivá aj zábavná a teraz konečne našla svoj pokoj. Česko pred pár dňami zarmútila správa o úmrtí známeho moderátora.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: tmz.com │ Foto: YT/Entertainment Tonight