Sára Adamčíková (21) sa stretla s moderátorom Farmy X-tra Martinom Šmahelom a okrem priebehu i zážitkov z duelu preberali aj rôzne menej či viac príjemné chvíle zo života na statku. Zamilovaná Oravčanka na Farme však nenašla iba lásku, ale možno aj finančnú výhru. Ako je to možné?!?

Sára a Erik sa na Farme zblížili nielen telom, ale aj srdcom. Mladá fitnestrénerka sa temperamentnému Prešovčanovi, zdá sa, dostala celkom pod kožu: „Celý týždeň stále Erik tvrdil, že mi to pustí. Ja som nechcela, aby mi to pustil, lebo naozaj v tých dueloch sa prejavil ako brutálny hráč, silný hráč. On mi tak stále naznačoval, že proste sa nejako rozdelíme, keď sa dostane do finále a vyhrá to,“ nešetrí úsmevom Sára.

Ex-farmárka však prezradila viac, ako by si po dôkladnom zvážení možno neskôr mohla priať. Na Erika totiž bonzla zaväzujúcu informáciu, ktorá by ho v konečnom dôsledku mohla výsť pekne draho! „On to celý čas vlastne na Farme hovoril, že chce sa rozdeliť medzi tými farmármi, minimálne v tom finále, že traja by možno podpísali nejakú zmluvu a že by sa to proste nejako rozdelilo,“ prezradila partnerov plán vo Farme X-tra.

Keď Martina Šmahela informácia o zmluvách prekvapila, Sára smelo pokračovala vo vyzrádzaní Erikových úmyslov. „Naozaj sme sa o tom bavili, on mi to vlastne povedal už aj v tej duelovej aréne, že Sári, tvoje obľúbené číslo bude 35 000… Ty kokso, veď dobre, 35 000 dostanem… Ja ho chcem vidieť, stretnúť sa s ním, ale nie v rámci toho, že vyhral tie peniaze,“ odhalila zákulisné informácie zamilovaná Sára. Otázkou však je, čo by vlastne z peňažnej výhry 75 000 € Erikovi zostalo, ak by venoval Sáre 35 000 € a so zbytkom sa delil s ostatnými finalistami. Azda aspoň dobrý pocit!

Farma X-tra so Sárou si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk | Fotka: IG/ farma.markiza, evelynjefresh