Reality šou Farma 12 bola bohatá nielen na konflikty, ale aj náklonnosť medzi niekoľkými súťažiacimi. Jedným z najsledovanejších párov sa však stali Erik Zahorjan a Sára Adamčíková, ktorí boli počas pôsobenia na statku tŕňom v oku mnohých farmárov. Ani to ich však neodradilo od tvrdej hry, pričom obaja vypadli až v záverečných epizódach relácie.

Potom, ako sa do duelu dostala sympatická fitnesska z obce Rabča, vypadol tesne pred finále aj najvýraznejší účastník šou Erik. Aj keď sa spočiatku zdalo, že zamilovaná dvojica bude tvoriť pár aj po vypnutí kamier, farmárska láska, žiaľ, dlho nevydržala. V štvrtok (7. decembra) totiž 26-ročný Prešovčan informoval svojich fanúšikov, že medzi ním a Sárou je koniec. Ako prezradil, rozdeliť ich mala nielen diaľka, ale aj rozdielne záujmy a smerovanie v rôznych oblastiach.

O čosi obšírnejšie sa k téme rozchodu vyjadrila aj samotná brunetka, ktorá priblížila, že práve ona mala byť iniciátorkou ukončenia vzťahu. Ako uviedla, rozídení mali byť už počas silvestrovských osláv, kedy sa stretli u farmárskeho kolegu Lukáša Stanislava. “Nebol to nejaký dôvod, že by mi on ublížil alebo že by som ja jemu ublížila. Proste, ja som zmenila veľmi myslenie od Farmy, ako som proste vypadla, tak už vtedy som cítila, že proste ja vo svojom živote teraz chlapa nechcem,” začína svoje otvorené rozprávanie Sára.

Momentálne sa totiž nastavila na uvedomovanie si sebalásky, pričom uznáva, že v roku 2020 robila veľké chyby, keď neustále vyhľadávala vzťahy. “Proste, lichotilo mi, keď mal niekto o mňa záujem a nevedela som, ako keby bez toho žiť, alebo som si nahovárala, že neviem bez toho žiť, bez toho vzťahu a bez tej opory,” hovorí vo videu. Ako tiež dodáva, nie je v jej úmysle dehonestovať vzťahy ako také, ale mieni podporiť ženy, ktoré sú momentálne po rozchode, aby si uvedomili svoju hodnotu a fakt, že najprv musia byť spokojné samy so sebou a až potom budú šťastné aj vo vzťahu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

https://www.youtube.com/watch?v=O448aigDynI&feature=youtu.be

Zdroj: YouTube | Foto: IG/sarik_adamcikova, farma.markiza