Keď sa Sarah Arató začala objavovať na televíznych obrazovkách, bolo jasné, že máme dočinenia s jednou z najkrajších slovenských herečiek a budúcich hviezd. Dnes má brunetka za sebou už niekoľko významných seriálových postáv, no ani pri jednej ste ju nevideli tak, ako sa ukázala počas nedeľného Let’s Dance.

Oteckovia, Najhorší týždeň môjho života, Červené pásky, Druhá šanca či Zrada. To sú markizácke seriály, v ktorých účinkovala pôvabná a talentovaná Sarah Arató, pričom posledný rok je pevnou súčasťou historického fenoménu Dunaj, k vašim službám.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sarah Arató (@saraharato)

Sarah rovnako ako mnoho jej kolegov nemohla chýbať ani na prvom galavečere 9. série Let’s Dance, ktorý bol nielen prehliadkou úžasných tancov, ale i dychberúcich rób. O jednu takú sa postarala aj práve obľúbená herečka. Kráska, ktorá v máji oslávi okrúhlu 30-tku, prekvapila odvážnymi čipkovanými šatami ešte odvážnejšej zelenej farby. V extravagantných šatách Sarah ukázala svoje krivky a outfit doplnila nemenej výraznou kabelkou a lodičkami. Jednoducho WAU!

Sarah Arató

Zdroj/Foto: Instagram/tvmarkizafficial, saraharato