Systém registrácie na očkovanie dlhé mesiace absolútne zlyháva, v dôsledku čoho sa výrazne spomaľuje proces vakcinácie proti ochoreniu COVID-19 a v jednotlivých strediskách dochádza k chaosu. Zrejme aj to bol dôvod, prečo si po Anete Pariškovej rozhodla za veľkou mlákou zadovážiť vakcínu aj ďalšia známa jojkárka!

Obľúbená moderátorka relácie Top Star Alexandra Orviská pravidelne cestuje do Ameriky, ktorú označila za svoj druhý domov. Jej dcéra Viktória v New Yorku študuje, pričom Saša tu v januári priviedla na svet synčeka Jonathana, ktorému taktiež dopriala cudzinecký pas.

Pri poslednej návšteve v zahraničí sa rozhodla, že sa nechá zaočkovať proti ochoreniu COVID-19, pričom sa nestačila diviť z bezproblémového objednania i následného zaočkovania. ,,Neskutočné, akému množstvu ľudí podajú denne vakcínu. Všetko fičí cez apky, môžete si vybrať miesto, čas a ešte aj druh vakcinačnej látky,“ opísala na sociálnej sieti.

Podľa jej slov sa rozhodovala medzi vakcínami Moderna a Pfizer, no nie je známe, ktorú si napokon vybrala. Alexandra taktiež nemala žiadnu reakciu, iba ju mierne bolela ruka na mieste vpichu. Je nutné poznamenať, že jojkárka má 37 rokov a bez problémov sa zaočkovala. V našej krajine by momentálne dostala stopku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/alexandraorviska