Je to iba pár hodín, čo koaličná strana SaS na sociálnej sieti oznámila, že náhle zomrel jeden z jej členov. Išlo iba o 28-ročného mladíka, ktorého smrť šokovala širokú verejnosť. Mnohí sa preto pýtali, čo sa stalo, že vyhasol tak mladý ľudský život?!

V pondelok (21. júna) v poobedňajších hodinách došlo na diaľnici D2 v smere do Bratislavy k tragickej dopravnej nehode. Podľa informácií portálu Topky.sk dostal vodič mikrospánok a v plnej rýchlosti zozadu nabúral do kamióna. Zraneniam na mieste podľahol.

Žiaľ, obeťou tragickej nehody je Peter Rakovský, ktorý je členom strany SaS. ,,Peter bol talentovaný právnik a pedagóg, bol aktívny a chcel zmeniť Slovensko k lepšiemu. Touto cestou chceme vyjadriť jeho najbližším, rodine, kolegom a priateľom našu úprimnú sústrasť,“ napísali na sociálnej sieti liberáli.

Na miesto bol privolaný aj záchranársky vrtuľník, ktorý sa však počas zásahu pokazil. ,,Pri pokuse o odlet späť na základňu sa prihodila stroju technická závada, a tak sme boli privolaní na miesto nehody, kde nás potrebovali leteckí záchranári,“ vysvetlila Odťahová služba SOSTeam. 28-ročný politik však zomrel ešte pred príletom vrtuľníka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topky.sk  |  Foto: FB/Polícia SR-Bratislavský kraj, SaS, Peter Rakovský, YT/HNtelevízia