Krásna speváčka Martina Schindlerová sa po rokoch v ústraní vrátila späť na pódiá, pričom po dlhom období vydáva jeden hit za druhým. Teraz si však bývalá superstaristka užívala slnečné lúče na talianskej Sardínii, kde lámala nielen mužské srdcia svojou krásou, ale miestnych prekvapila aj speváckym talentom!

33-ročná speváčka Martina Schindlerová si po ukončení vysokoškolského štúdia predĺžila leto a koncom septembra si užívala slnko, more a pieskové pláže. Pôvabná brunetka sa tentokrát vybrala so sestrou na Sardíniu, kde si splnila jeden zo svojich cestovateľských snov. Dvojnásobná mamička sa okrem iného ukázala v plavkách, pričom postavou doslova vyráža dych.

Ten ale miestnym zobrala aj potom, čo sa chopila mikrofónu a predviedla tak svoj najväčší talent. V miestnom rezorte Martina zaspievala legendárny hit Nothing Compares 2 U od Sinéad O’Connor, čo prítomní ocenili jedinečnými reakciami. Nevedno, že krásna brunetka je na Slovensku profesionálna speváčka, zrejme čakali podpriemerný karaoke výkon, avšak Martina ukázala zlato v hrdle. Za zmienku zaručene stojí reakcia zvukára, ktorý po prvých tónoch takmer spadol zo stoličky!

Martinu v plavkách môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/schindlerovamartina