Sebastian, ktorý rozplakal porotu, reaguje: Krásna reakcia speváka!

Dátum:

V uplynulej epizóde šou Česko Slovensko hľadá Superstar nebola núdza o emócie. Kým sa v šiestej časti obľúbenej relácie postavilo pred porotcov množstvo výborných spevákov, najviac ich predsa len zaujal výkon 30-ročného Sebastiána, ktorý si prešiel ťažkým životným obdobím.

Sebastian Demjek sa narodil s detskou mozgovou obrnou a potom, čo sa ho rodičia vzdali hneď po pôrode, mal šťastie a dnes žije s adoptívnou matkou. Tá sa pre chlapca obetovala a napriek nepriazni osudu ho naučila chodiť vďaka špeciálnej metóde. Skromný mladík pred porotou prezradil, že hudba je pre neho poslaním a venuje sa aj vlastnej tvorbe, ktorú napokon predviedol aj v štúdiu.

„Prihlásil som sa, pretože spev je pre mňa poslanie. Som veriaci a v tej mojej viere je obrovská nádej. A to je tá nádej, ktorú by som chcel odovzdať ľuďom okolo. Zvlášť v tejto dobe, keď je tak veľmi potrebná,” prezradil pokorne. Jeho vystúpenie napokon nenechalo chladným obávaného kata Paľa Haberu, ktorý štandardne prejavuje emócie pred kamerami len minimálne. Sebastiana napokon po vystúpení objal, a aj keď nepostúpil do ďalšieho kola, líder kapely Team mu odporučil, aby svoju skladbu o anjeloch posunul niektorého z domácich interpretov.

Sebastián ohromil porotu v Superstar: Paľo Habera mal slzy na krajíčku!

Mimoriadny divácky ohlas prinútil súťažiaceho zareagovať aj prostredníctvom sociálnej siete, kde sa poďakoval za priazeň a milé komentáre. ,,Ahoj, zdravím vás! Obzvlášť na Slovensko. Ja som neskutočne dojatý, aj pred chvíľou som plakal ako korytnačka, pretože tam práve odvysielali diel SuperStar, v ktorom som hral a spieval svoju pesničku. Píšete mi nádherné reakcie, ďakujete za ten text, zdravíte moju maminku, môjho brata. Pozdravy strašne rád odkážem. Je to neskutočne krásny pocit vďačnosti, takže ja som vám chcel takto naozaj veľmi poďakovať a, samozrejme, budem aj odpovedať, takže majte sa krásne,“ odkázal divákom Sebastian.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/S.D., markiza.sk

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovensko zasypal záhadný žltý prach: NIE je to piesok ani repkový peľ!

Mnohí Slováci si všimli, že ich balkóny či autá...

Politológ o osude koalície: ,,Je magické, ako sa navzájom žerú, ale..!“

Hádky, osočovanie, klamstvá i vážne obvinenia sa stali neoddeliteľnou súčasťou...

Po smrti Jozefa Abrháma smúti Česko aj Slovensko: Prvé odkazy!

Česko aj Slovensko pred pár hodinami zarmútila smutná správa....

ŠOKUJÚCE zistenie: Zvrat v prípade obvinenia Plačkovej a manžela!

Influencerku Zuzanu Plačkovú a jej manžela Reného Strausza obvinila...