Herečka Zuzka Šebová (37) len koncom roka 2017 priviedla na svet zdravého synčeka Rudolfa, ktorý robí rodičom obrovskú radosť. Sympaťáčka ale prekvapila čerstvým vyjadrením. Je na ceste druhé dieťatko?

Zuzka Šebová porodila pred necelými dvomi rokmi zdravého synčeka, ktorému dali spoločne s manželom, hercom Michalom Kubovčíkom, slovenské meno Rudolf. Z krásneho chlapčeka sa televízna dvojica veľmi teší. “Je úplne perfektný, veselý, začína už pomaličky rozprávať. Je to veľmi živý a zdravý chlapček, dobrý je,” teší sa filmová “Luky” zo zábavnej dvojice pre Topky.

Čerstvé slová sympatickej herečky Hornej Dolnej ale mnohých prekvapili. Hoci má dvojica len 1,5-ročné bábätko, už sa nebránia ďalšiemu potomkovi. Na otázku, či by chceli s Michalom aj druhé, totiž odpovedala celkom na rovinu: “Snáď to časom príde. Budeme sa tešiť.” Podrobnosti o tom, či už s manželom na ďalšom dieťatku aj pracujú, si ale nechala pre seba. Zuzka uzavrela tému vetou, ktorá hovorí za všetko: “Je to všetko v Božích rukách.” Možno tak už onedlho príde pred divákov a fanúšikov s radostnou novinkou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topky.sk │ Foto: YouTube/Televízia Markíza, Instagram/tvjoj, baby_prestige,