Riaditeľ veľkej spoločnosti usporiadal v decembri večierok pre svojich zamestnancov, ktorých poriadne prekvapil. Ako vianočný bonus totiž dostali takú sumu, že im takmer vypadli oči.

Šéf zahraničnej spoločnosti St. John Properties usporiadal začiatkom decembra pre svojich zamestnancov veľkolepý vianočný večierok. Na ňom sa ale rozhodol urobiť niečo, čo všetkým prítomným vyrazilo dych.

Svojim 198 zamestnancom sa rozhodol vyplatiť bonusy v celkovej výške 10 miliónov dolárov. V priemere tak každému rozdal po 50-tisíc, no niektorí dostali až 270-tisíc. Keď si prítomní otvorili obálky so šekmi, nemohli uveriť vlastným očiam.

Nemôžem tomu uveriť. Ani nemám slová, ktoré by opísali, čo som cítila. Bolo to úžasné a neuveriteľné. Som stále v šoku. Zmení mi to život,“ raduje sa jedna zo zamestnankýň podľa CNN. Šéf firmy Lawrence Maykrantz sa chcel týmto spôsobom poďakovať tým, ktorí mu pomohli dosiahnuť spoločné ciele: „Všetci dávali najavo emócie, kričali, smiali sa, plakali, objímali sa,“ teší sa z neskutočného večera. Mnohí zamestnanci sa vďaka daru zbavia pôžičiek, hypoték, iní prerobia dom, kým ďalší odložia peniaze pre svoje ratolesti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: edition.cnn.com │ Foto: YouTube/WUSA9