V posledných týždňoch prepadávajú ľudia po celom svete panike z koronavírusu, ktorú sa rozhodol podporiť i majiteľ jednej z doposiaľ najobľúbenejších cestovných kancelárii na Slovensku. Jeho vyjadrenia sa však stali tŕňom v oku širokej verejnosti, ktorá ho za slová o smrti či prevencii odsúdila.

V týchto chvíľach sa na rôznych miestach Slovenska z obáv šírenia koronavírusu zatvárajú školy i rušia verejné podujatia. Kým množstvo cestujúcich z celého sveta ruší pre obavy z ochorenia svoje dolenky či pracovné cesty, šéf cestovnej kancelárie BUBO vidí celú situáciu inak. Ľuboš Fellner totiž umiestnil na sociálnu sieť videá, v ktorých apeluje na slovenskú “elitu”, aby sa vyhla chorobe práve dovolenkovaním v krajinách s teplým počasím.

Ako tiež upozorňuje v úvode, je vyštudovaným lekárom, ktorý sa špecializuje na cestovateľské choroby, a taktiež prešiel celý svet. “Napriek všetkým opatreniam, exponenciálne bude pribúdať počet nakazených a počet mŕtvych,” nezdráha sa s iróniou vo vyjadrení. Fellner však neváha pritvrdiť a medzi Slovákov vysiela i desivé prognózy: “Na Slovensku napriek všetkým opatreniam bude v marci exponenciálne pribúdať počet nakazených a počet mŕtvych. Na Slovensku bude v marci veľmi zle… Rada, ktorú nemôžu dať žiadni politici svojím voličom chudobným, ale ja to elite Slovenska, ktorá s Bubom cestuje, ponúknuť môžem. Teraz je ten čas. Zažijete tú najlepšiu dovolenku.”

Za videá, ktoré stihol zo sociálnych sietí už zmazať, si vyslúžil mimoriadnu vlnu kritiky, ktorú sa napokon snažil zachrániť krátky statusom. “Ak došlo k nedorozumeniam a niekoho som sa nechtiac dotkol, ospravedlňujem sa vám, Ľuboš Fellner,” napísal na sociálnu sieť. Slováci sa však zhodujú v jednom- CK Bubo si nepremysleným ťahom absolútne zničila reputáciu. Aký je váš názor?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: streamable.com, FB/BUBO