Stačila jedna fotka a každému bolo hneď všetko jasné. Z pondelkových Grammys unikla fotka, na ktorej je speváčka Selena Gomez v objatí ďalšieho krásavca. Podľa podoby môžete hádať, že ide o brata jej veľmi dobrej kamarátky Taylor Swift, Austina. Čo by na to povedal Justin?

[sociallocker] Podľa názoru viacerých ľudí im to obom spolu veľmi pristalo a už teraz si robia nádeje, že z nich bude nový hollywoodsky pár!

Kamarátky na život a na smrť a tiež dvojica, ktorá si robila spoločnosť na odovzdávaniach hudobných cien. Taylor Swift sa zhostila úvodného vystúpenia so svojou piesňou ‘Out of the woods’, počas ktorej si Selena Gomez užívala prítomnosť jej brata Austina Swifta. Selena síce medzi nominovanými nebola, je však možné, že si z večera odniesla viac, ako len sošku. Jedna fotka spustila dohady na internete o tom, ako to medzi týmito dvoma je… Sú kamaráti? Chodia spolu? Skutočnosť ukáže až čas, no mnohí by tento párik s radosťou privítali. Na twitter píšu pozitívne a prajné reakcie. S vyjadrením chýba už len samotná Taylor.

zdroj: hollywoodlife.com      foto: gettyimages, twitter [/sociallocker]