Hviezda televíznych obrazoviek, rádii aj sociálnych sietí prekvapila širokú verejnosť potom, čo na Instagrame zverejnila jedinečnú snímku v plavkách. Krásna umelkyňa odhodila ostych a po dlhom období ukázala svoje krivky v plnej paráde.

Selena Gomez (28) v minulosti otvorene hovorila o svojom boji s ideálnou váhou či postavou, pričom podporu našla v miliónoch fanúšikoch po celom svete. Úspešná hviezda, ktorá je treťou najsledovanejšou ženou sveta na sociálnej sieti Instagram, sa v roku 2014 stiahla z výslnia v dôsledku choroby lupus, ktorá ju nútila obmedziť svoje pracovné aktivity.

Dnes je Selena opäť aktívna a potom, čo spolupracovala na seriáli platformy Netflix 13 dôvodov prečo, vydala zopár singlov, no skúsila aj celkom nové odvetvie. Krásna rodáčka z Texasu je tento raz spoluautorkou kolekcie plaviek známej značky pre „skutočné“ ženy, pričom z projektu, kde si dámy môžu vybrať veľkosti od XS po XXL za dostupné ceny, neskrýva nadšenie.

Gomez sa okrem celého modelu ukázala aj v dvojdielnych bikinách, aby upriamila pozornosť na ženy, ktoré majú za sebou zdravotné problémy, pády a pochopili, že dokonalé brucho či pozadie im šťastie nezaručia. Niet divu, že speváčka je mimoriadnou inšpiráciou pre dievčatá po celom svete!

Selenu Gomez v plavkách môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/selenagomez, lamariette