Semifinále čaká nedočkavých farmárov už o pár hodín. V stodole sa proti sebe postavia Rado, Kika, ktorí prechádzajú poriadnou krízou, ale aj Gabo a Romana, pričom disciplíny rozhodnú o ich postupe do záverečného finále. Na všetkých však čakajú viaceré prekvapenia.

Farmári sa proti sebe postavia už o pár hodín, keď v stodole zabojujú o postup do veľkého finále. Na divákov však čakajú viaceré šokujúce prekvapenia. Už z ukážok je zrejmé, že na statok nedorazí vyhodený Matej Jurkovič, ktorý musel hru pre hrubé porušenie pravidiel opustiť. Markíza mu tak nedala šancu zúčastniť sa finálového ani semifinálového večera.

Okrem neho sa však ukážu všetci vypadnutí. Fanúšikov dvojky Nika a Robiňo potešia bozky a nežnosti zaľúbencov, ktorí sa neodcudzili ani po skončení ich účinkovania na Farme. V semifinálovej zostave nebude chýbať ani silno veriaca Andrea z východu, ktorá nečakane zmenila imidž.

Semifinalisti sa potrápia s náročnými disciplínami, no o ich osude rozhodnú aj hlasy vypadnutých farmárov. Tí dajú na lístočkoch jednoznačne najavo, že ich favoritom je Gabriel Sedláček. Naopak, Radovi Dulinovi naložia za jeho intrigy a správanie sa na Farme. Sklamanie neskrýva Peter Gyűrűsi ani Martin “Robíňo“ Mihálik. Sebavedomý Rado ich však aj v tento deň namiesto pekných slov len drzo vysmeje.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj:Televízia Markíza │ Foto: Televízia Markíza, Instagram/farma.markiza