Médiami sa momentálne šíri kuriózny prípad seniora, ktorý má evidentne kopec voľného času. Nemal tak problém posťažovať sa na zákazníckej linke a byť na ,,dráte“ dlhé hodiny. Jeho konaniec sa však vymklo spod kontroly, a dokonca musela zakročiť polícia.

Polícia v Tokiu sa momentálne zaoberá 71-ročným mužom, ktorého musela dokonca zatknúť. Senior si údajne uvedomil, že jeho telefón nezachytáva rozhlasové vysielanie, pričom bol presvedčený, že operátor porušil zmluvu. Neváhal a zavolal na zákaznícku linku, kde jeden z pracovníkov zaevidoval jeho sťažnosť a dôchodcu upozornil, že bude do troch dní kontaktovaný s riešením problému.

Starší pán však začal byť poriadne otravný, keďže mobilnému operátorovi vyvolával neustále. Situácia bola natoľko vážna, že pracovníci neboli schopní vybaviť telefonáty iných zákazníkov. V priebehu ôsmich dní zavolal operátorovi neuveriteľných 24-tisíckrát. Polícia seniora zatkla a momentálne čelí obvineniu, že narušoval chod firmy.

Penzista vo svojom neustálom telefonovaní nevidí problém a od operátora požaduje verejné ospravedlnenie. Rovnaké konanie požaduje aj od polície, ktorá ho zatkla. Z jej konania bol prekvapený, keďže práve od mužov zákona čakal podporu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: bbc.com  |  Foto: Facebook/Polícia SR, depositphotos.com