Muži zákona boli nútení pred pár dňami zasahovať v Žilinskom kraji, v dôsledku brutálnej vraždy. Je zarážajúce, že nôž zobrala do ruky 68-ročná dôchodkyňa, pričom je viac ako zrejmé, že zvyšok svojho života strávi za mrežami.

K tragickej udalosti došlo v obci Zázrivá v okrese Dolný Kubín počas veľkej hádky medzi 68-ročnou Žofiou a jej potenciálnym zaťom. Mala mu vyčítať, že si nevie nájsť prácu a musí ho živiť zo svojho dôchodku. Obaja boli pod vplyvom alkoholu.

Ich slovná roztržka napokon vyústila do útoku seniorky, ktorá 43-ročného muža viackrát bodla do oblasti hrudníka, krku a ramena. Precitnúť mala až v momente, keď dokončila svoj hrozný čin a uvedomila si, že okolo nej je všade krv. Údajne si atak na priateľa jej dcéry nepamätá.

Vyšetrovateľ už obvinil Žofiu z trestného činu vraždy. ,,Počas procesných úkonov bol zaistený nôž, ktorý bude podrobený expertíznemu skúmaniu. Vyšetrovateľ Policajného zboru spracoval podnet na návrh na vzatie obvinenej ženy do väzby,“ uviedla hovorkyňa KR PZ v Žiline, Gabriela Kremeňová pre televíziu JOJ.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: noviny.sk, tvnoviny.sk  |  Foto: FB/Polícia SR-Žilinský kraj, TV Markíza, Pixabay