Šoubiz Separ a Tina sa po 6 rokoch rozvádzajú: Raper otvorene prezradil dôvod!

Separ a Tina sa po 6 rokoch rozvádzajú: Raper otvorene prezradil dôvod!

Speváčka Martina “Tina” Kmeťová a raper Michael “Separ“ Kmeť dlhé roky pôsobili ako harmonický pár. O to viac fanúšikov prekvapilo, keď sa pred pár hodinami dostala na verejnosť správa, že ich manželstvo sa rozpadlo.

Slovenský raper sa rozhodol na sociálnej sieti oznámiť fanúšikom smutnú správu o rozpade jeho šesťročného manželstva so speváčkou Tinou. ,,Tina a ja sme spolu prežili nádherné životné obdobie, počas ktorého sme stihli zažiť všetko, čo vystihuje veta “v dobrom aj v zlom”. Videli sme spolu kus sveta, vychovávali dve nádherné deti, vybudovali spoločný domov,“ v úvode napísal rodák z Bratislavy.

Dvojica si však prešla neľahkými obdobiami, keď Tina koncom roka 2016 oznámila koniec hudobnej kariéry. Rozhodla sa venovať predovšetkým rodine, no taktiež sa o dva roky neskôr priznala, že jej bola diagnostikovaná skleróza multiplex. Najväčšou oporou jej bol práve partner, pričom spoločne vychovávajú 7-ročného syna Lea, ktorého má speváčka z predchádzajúceho vzťahu s Richardom Lásikom. Manželia však majú aj spoločnú dcérku Tiu Lilianu (5), ktorú prezývajú Anička.

33-ročný raper zároveň priznal, že ich vzťah sa časom výrazne zmenil. ,,No ako ubiehal čas a každý z nás sa začal venovať rozdielnym témam a veciam, začali sme sa vzďaľovať. Vtedy pre nás bola rodina na prvom mieste, ale témy, o ktorých sme sa rozprávali, sme začali vidieť z rôznych uhlov a nenachádzali prienik. Preto sme sa po veľmi ťažkej a nie jednoduchej úvahe rozhodli, že kým sa to dá v láske a mieri, necháme jeden druhého ísť svojou cestou,“ priznal.

Pre celú rodinu ide o náročné obdobie, ktoré chcú zvládnuť v súkromí bez mediálnych škandálov. Separ však naďalej upozorňuje, že rodina je stále prioritou. ,,VŠETCI ZA JEDNÉHO každopádne zostávame naďalej, pretože sme už NAVŽDY rodina, ktorú spája nádherných sedem rokov a dve dokonalé deti!“ pripomenul na záver.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/separ_dms  |  Foto: IG/separ_dms, tinaslovakia

Exit mobile version