Rodina svetoznámej tenisovej hviezdy a jej snúbenca Alexisa sa začiatkom septembra 2017 rozrástla o nového člena. Serena Williams priviedla na svet dievčatko, ktoré však až teraz predstavila celému svetu.

V apríli 2017 sa na verejnosť dostala vskutku šokujúca správa, ktorá navždy zmenila život známej tenistky. Serena totižto nechtiac na sociálnu sieť uverejnila snímku s rastúcim bruškom a ukázalo sa, že už počas januára, kedy vyhrala Australian Open, bola požehnanom stave.

V súčasnej dobe sa spolu so snúbencom už tešia zo svojho prvého potomka. Aj napriek tomu, že túto radostnú správu viac-menej svetu oznámila jej blízka priateľka Beyoncé, samotná Serena až teraz prelomila mlčanie. Tenisová megastar tak urobila takmer dva týždne po pôrode. Jej snúbenec Alexis zverejnil krátke, no vskutku nádherné video s názvom „Hello, world“, ktoré zachytáva nielen jej tehotenstvo, ale svet sa zároveň dozvedá, že spolu s dcérkou si museli dlhšie poležať v nemocnici. Nakoniec však všetko dobre dopadlo a boli pustené domov. Novopečení rodičia nielenže po prvýkrát ukázali svoj malý poklad, ale prezradili aj meno. Ich prvorodená dcérka sa volá Alexis Olympia Ohanian, Jr.

Foto: Instagram | Video: YouTube