Televízia Markíza pred pár mesiacmi spustila seriál Milenky, pričom si okamžite získal predovšetkým nežnejšie pohlavie divákov. Predpokladalo sa, že tak úspešný projekt sa dočká aj tretej série, to sa však nestane. Namiesto toho sa tvorcovia rozhodli poriadne zariskovať a pre fanúšikov si pripravili prekvapenie.

Príbeh štyroch hlavných hrdiniek sa tešil veľkej sledovanosti a keďže dej zostal otvorený, diváci boli presvedčení, že sa môžu tešiť na tretiu sériu seriálu Mileniek. Scenáristi však priznali, že celý námet vznikol na základe britského formátu Mistresses, pričom jeho pokračovanie sa nesie v duchu nezmyselných zápletiek.

Fanúšikovia nechápali, v čom môže byť problém. Pre kreatívnych ľudí zo štábu predsa nemôže byť také ťažké napísať nové príbehy. Na tieto komentáre priaznivcov nikto dlho nereagoval, až do momentu, keď sa jedna z fanúšičiek spýtala znova, keďže dúfala v pokračovanie. ,,Momentálne pracujeme na filme do kina. Myslím, že každý komu sa páčil seriál sa bude mať na čo tešiť,“ odpísali jej tvorcovia projektu na ich sociálnej sieti.

https://www.instagram.com/p/BjP63xBgrph/?taken-by=milenky.serial

Zdroj: Instagram  |  Foto: Instagram