Seriál Ministri tvrdo naložil bývalej radkyni Márií Troškovej: Týmto ju brutálne zosmiešnili!

Dátum:

Televízia JOJ spustila dlho očakávaný komediálny seriáli Ministri, pričom sa tvorcovia rozhodli parodovať situácie na domácej politickej scéne. Herci postupne pritvrdzujú a tentokrát sa zamerali na bývalú štátnu radkyňu Máriu Troškovú (31). Práve ona sa stala námetom pre ďalšiu epizódu, ktorá dostala odvážny názov “Troška lásky“.

Atraktívna brunetka sa dostala do povedomia pred dvoma rokmi, kedy sa prvýkrát objavila po boku expremiéra Roberta Fica (53). Od tohto momentu sa od neho prakticky nepohla. Sprevádzala ho pri oficiálnych návštevách na Slovensku, ale aj v zahraničí. Po prevalení megaškandálu s talianskou mafiou sa však musela z úradu porúčať.

Po Márií sa následne akoby zľahla zem a zdalo sa, že ľudia na ňu postupne zabúdajú. To však neplatí o tvorcoch seriálu Ministri, ktorí si ju zobrali na mušku. Je zrejmé, že herečka Natália Germani stvárňovala Troškovú, pričom sa v seriáli predstavila ako ministerka bez nohavičiek. Následne sa doslova obmotala okolo seriálového premiéra (Tomáša Maštalíra), s ktorým mala v príbehu milenecký pomer.

Celú epizódu si môžete pozrieť —TU—!

Zdroj: joj.sk  |  Foto: Youtube  |  Video: Youtube

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...

ZOMREL slávny skladateľ veľkých hitov: TOTO zahlásil moderátor RTVS!

Len pred pár hodinami zarmútila fanúšikov smutná správa. Do...

ZLÉ správy pre Lipšica: Najvyšší súd rozhodol, že porušil…!

Generálny prokurátor Maroš Žilinka sa minulý rok obul do...

Matovič spôsobil štrajk miest a obcí: Môžu zatvoriť škôlky, školy a..!

Balík pomoci pre rodiny bol pred pár hodinami schválený...