Braňa Deáka, Mareka Fašianga, Vladimíra Kobielskeho a Filipa Tůmu, ku ktorým sa časom pripojil i Janko Koleník, nemusíme Slovákom bližšie predstavovať. Pätica snáď najpopulárnejších slovenských oteckov sa po krátkej letnej pauze vráti na televízne obrazovky, kde sa diváci môžu tešiť na ich ďalšie peripetie s deťmi, ale aj partnerkami.

Slovenský seriál Oteckovia sa začal na obrazovkách televízie Markíza vysielať v januári 2017, odkedy si získal väčšinu domácich divákov. Sympatický dej, ktorý stavia na osudoch štyroch mužov, zmizol v polovici júna z televíznych obrazoviek, pričom televízia Markíza konečne ohlásila ich veľkolepý návrat.

Oteckovia s ich ratolesťami, polovičkami, ale zaiste aj novými postavami, sa vrátia na obrazovky už v pondelok 2. septembra v zabehnutom čase o 17.55. Štvrtá séria obľúbeného seriálu sa natáčala väčšiu časť leta, pričom v záverečnej epizóde tretej série ostalo množstvo otáznikov.

Čašníčka Simča je momentálne tehotná s právnikom Alexom, ktorý sa chcel vrátiť k svojej láske Eme. Vetroplach Aďo mienil opustiť Zuzu s rodinou kvôli ľahkej autonehode, Marek opäť prišiel o syna Marečka a Tomáš sa vrátil po rozchode s Lindou späť do mesta. Tiež sa už neviete dočkať nových častí?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza | Video: YouTube | Foto: Instagram/marekfasiang