Markizácky seriál Oteckovia sa teší mimoriadnej priazni publika už od 1. januára 2018, kedy bola na televíznych obrazovkách odvysielaná prvá epizóda. Už v pondelok 11. januára pritom vstúpi do svojej siedmej série, ktorá opäť rozohrá karty v životoch obľúbených hrdinov.

Kým hlavné postavy stvárňujú herci Filip Tůma, Vladimír Kobielsky, Braňo Deák, Marek Fašiang a Ján Koleník, neodmysliteľnou súčasťou deja sú aj deti. Práve tie doslova vyrastajú pred televíznymi kamerami, pričom z Izabely Gavorníkovej a Laury Gavaldovej sú už veľké slečny, kým Maroš Baňas, Tobias Král či Daniel Rovňák taktiež rastú ako z vody.

V závere šiestej sezóny nechali tvorcovia obľúbeného programu otvorených viacero otázok, ktoré naberú nový rozmer v siedmej sérii. Okrem skutočnosti, že seriál opustí snáď najobľúbenejšia postava v podaní Dominiky Kavaschovej, ktorá čaká svoje prvé dieťatko, vydatá Ema opäť podľahne čaru právnika Alexa. Práve táto zápletka vyvolala v očiach divákov vlnu odporu, nakoľko seriál sleduje i množstvo detských divákov. Na čo sa môžete tešiť v nových častiach? Sledujte!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza, YouTube | Foto: IG/oteckovia.markiza