Je to potvrdené! Jeden z najúspešnejších televíznych seriálov všetkých čias sa už onedlho dočká svojho voľného pokračovania. A nadšenie neskrývajú iba jeho verní fanúšikovia, ale ani najväčšie hviezdy svetového šoubiznisu!

Komediálny seriál Priatelia sa začal vysielať v roku 2004 a šestica hlavných postáv postáv zotrvala na obrazovkách desať nasledujúcich sezón. Z neznámych televíznych hviezdičiek sa razom stali najpopulárnejšie tváre sveta, pričom Jennifer Aniston sa podarilo slávu pretaviť aj na úspechy na striebornom plátne.

Obľúbená herečka spolu s Courteney Cox, Lisou Kudrow, Mattom LeBlancom, Matthew Perrym a Davidom Schwimmerom sa však už onedlho vrátia späť a na okamih oživia príbehy svojich najznámejších charakterov. Za približne 2,5 milióna dolárov pre každého sa postavia pred kamery v pôvodných priestoroch, kde nakrútia hodinový špeciál pre novú službu HBO Max. Práve tá ponúkne divákom od mája, kedy začne fungovať, i všetkých 236 epizód kultového seriálu

Informáciu pred pár hodinami potvrdil na sociálnej sieti Instagram predstaviteľ Chandlera zverejnením fotografie s popisom „Ono sa to deje.“ Totožnú metódu následne zvolili aj predstavitelia Rossa, Moniky, Phoeby a Rachel, pričom tá bola ešte o slovko štedrejšia. Počas preberania ceny People’s Choice Awards uviedla, že práve Priatelia jej vydláždili cestu k úspechu, pričom je nadšená, že sa opäť vracia tam, kde sa to všetko začalo.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Na správu nadšene reagovali aj celebrity

Foto: IG/jenniferaniston, commentsbycelebs