Ako sa zdá, markizácky hit prvej polovice roku 2018 má poriadnu konkurenciu! Potom, ako modro-žltá televízia spustila druhú sériu mimoriadne obľúbeného projektu Oteckovia, ktorý však scenárom začal trochu rozpačito, väčšiu priazeň si hneď po prvej časti získali mamičky z JOJ-ky. Práve tým sa darí dokonca viac, ako pôvodne vôbec očakávali!

Keď Kristína Tormová napísala v roku 2015 knižný hit „Som mama“, zjavne jej ani vo sne nenapadlo, že o tri roky neskôr sa dostane i na televízne obrazovky v podobe seriálu. Množstvo fanúšičiek obľúbenej herečky očakávalo, či bude seriál tak dobrým, ako na stránkach kníh, alebo pôjde o zbytočne natočený prepadák.

Dnes je nad slnko jasné, že príbeh o mamičkách, ktoré sa pretĺkajú tehotenstvom, plienkami, vzťahmi a domácimi povinnosťami, si získal množstvo diváčok po celom Slovensku. Tie ocenili nielen dej, ale aj humor v seriáli či výber samotných hercov. „Som úplne nadšená, vyzerá to zaujímavo a aj komediálne trošku. Presne konečne nejaký nový seriál a hlavne že nový nápad. A aj dobré obsadenie, Kristína sa tam hodí a aj ten Čech je bohový!“ znie jeden z nadšených komentárov, pričom sa pridáva i ďalšia diváčka: „Perfektné, toľko som sa smiala, až som si dieťa zobudila. Teším sa na ďalšie časti.“ 

A čo vy, tiež ste sa zamilovali do nového slovenského seriálu?

Reakcie divákov na seba nenechali dlho čakať

Titulný singel k seriálu Som mama

Zdroj: TV JOJ