Shannen Doherty, ktorú ľudia na celom svete milujú ako seriálovú Brendu, prechádza rakovinou v štvrtom štádiu. Chorá herečka si vychutnáva každý deň naplno, a preto sa odhodláva k dojímavému kroku, ktorý chce uskutočniť pre svoju rodinu a najbližších.

Brenda zo seriálu Beverly Hills 902 10 si získala srdcia miliónov fanúšikov, ktorí sa teraz musia so smútkom prizerať, ako krásna herečka bojuje s vážnym ochorením. Shannen Doherty bolo diagnostikované 4. štádium rakoviny prsníka, pričom bolesť aj radosť zdieľa so svojím manželom a fotografom Kurtom Iswarienkom. Rakovina sa jej pritom po rokoch vrátila a Shannen to priateľom oznámila pri večeri spolu so svojím lekárom.

Rakovina už vytvorila v tele herečky aj metastázy a špecialisti predpokladajú, že sa rozšíri aj na mozog, pľúca či pečeň, a tak okrem iného musí užívať lieky vrátane hormónov. Seriálová Brenda sa ale cíti plná života: “Snažím sa vychutnávať si všetky maličkosti, ktoré si väčšina zdravých ľudí neváži,” hovorí pre magazín Elle. Podujala sa dokonca participovať na viacerých projektoch vrátane televíznej šou: “Cítim sa ako zdravý, veľmi zdravý človek. Nie som pripravená na odchod. Mám v sebe veľa života,” odhaľuje pocity.

Napriek tomu si ale uvedomuje, že jej čas nemusí byť taký dlhý ako u zdravých ľudí. Rozhodla sa preto napísať svojej rodine a najbližším listy, ktoré by si mali prečítať v deň, keď už Shannen nebude medzi nimi. “Zatiaľ som ich nenapísala. Je to však niečo, čo potrebujem urobiť. Sú veci, ktoré musím povedať mojej mame. Chcem, aby manžel vedel, čo pre mňa znamenal. Vždy, keď však príde čas to urobiť, zdá sa mi to také definitívne. Je to akoby som sa odpísala, a ja sa neodpisujem. Cítim sa, akoby som mala žiť ďalších 10 alebo 15 rokov,” dodáva so zlomeným hlasom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: elle.com │ Foto: Instagram/theshando