Jana Kovalčíková (27) sa stala v seriáli Oteckovia ústrednou postavou, keďže iba ona dokázala seriálovému Alexovi (Braňo Deák) zamotať hlavu tak, ako žiadna predtým. No málokto vie, že jej skutočný partner hrá tiež v seriáli a to rovno po jej boku.

Kovalčíková získala rolu koncipienkty v právnickej firme po tom, čo herečka Nela Pocisková túto ponuku odmietla kvôli druhému tehotenstvu. Aj napriek tomu, že Jana musí pendlovať medzi Bratislavou a Martinom, kde rovnako hrá, natáčanie si pochvaľuje. Väčšinu času má totiž pri sebe svoju milovanú polovičku, herca Romana Poláčika (29).

No pravdepodobne ho budete poznať ako seriálového Ondreja, ktorý bol v scenári zo začiatku iba priateľom na oko, no neskôr sa stal oficiálnym partnerom seriálovej Emy. Pár tak musel predstierať, že sú čerstvo zamilovaní, aj napriek tomu, že v súkromí sú spolu už tri roky. „Je starostlivý a má skvelý humor. Ale, samozrejme, hlavné je, že ma tiež ľúbi. Teda dúfam,“ prezradila pre plusku.sk o svojom partnerovi seriálová herečka.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Instagram