Natália Puklušová (34) sa stala v seriáli Oteckovia ústrednou postavou, keďže iba ona dokáže seriálovému Marekovi (Vladovi Kobielskému) poriadne skomplikovať život. No málokto vie, že jej skutočný partner je tiež súčasťou seriálu a na pľaci je s ním dennodenne.

Puklušová získala rolu ženy, ktorá si získala ženatého muža a práve ona bola dôvodom, prečo opustil svoju ženu a dve dcéry. V niektorých momentoch je to poriadna zmija, aj keď herečka tvrdí, že so seriálovou Peťuškou nemá takmer nič spoločné. V posledných častiach na obrazovke prežíva nesmierne ťažké obdobie, v súkromnom živote je však šťastná. Dôvodom je jej nový partner Pavol.

S mužom svojich snov začala randiť pred šiestimi mesiacmi, no bližšie detaily o ňom nechcela prezradiť. Teraz priznala, že svojho partnera stretla pri nakrúcaní seriálu Oteckovia, keďže je jeden z kameramanov. Z jej slov je zrejmé, že je po uši zamilovaná. ,,My sme sa stretli a ja som takmer spadla z nôh. Tá jeho osobnosť, to, čo z neho vyžaruje. Každý večer a ráno ďakujem Bohu, že mi do života priniesol muža, akého som si priala,“ úprimne priznala Natália pre cas.sk.

Herečka s Palom už býva v jednej domácnosti a dokonca sa už obaja rozprávali o svadbe. Obaja sú presvedčení, že bude, len nemajú termín. Hviezda z Oteckov je totiž presvedčená, že stretla osudového človeka.

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Instagram