Kto by nepoznal kultový seriál Priatelia? Jedna z hlavných predstaviteliek, Jennifer Aniston, je aj pár rokov po odvysielaní poslednej časti stále rovnaká kočka. Niet divu, že učarovala nejednému mužovi.

Jennifer alebo inak Rachel Green zo seriálu Priatelia si už počas nakrúcania získala srdcia mnohých fanúšikov. Najmä všetky ženy túžili mať účes ako ona.

Rachelinou seriálovou láskou bol Ross (David Schwimmer), ktorý mal so svojou prvou ženou syna Bena. A práve jeho predstaviteľ, Cole Sprouse, vyšiel s pravdou von.

Vtedy ešte malý chlapec považoval prácu v seriáli za úžasnú. Avšak musel sa potýkať aj s niečím zložitým. Už ako malý bol do Jennifer zamilovaný. Ako povedal pre New York Post: “Bolo to naozaj veľmi zložité pracovať s Aniston, pretože som bol do nej veľmi zamilovaný. Bol som zaslepený. Bol som bez slov. Zabúdal som scenár a mal som úplne okno. Bolo to veľmi ťažké.”

Dnes už má seriálový Ben 24 rokov a ľudia ho vraj stále rozoznávajú vďaka Priateľom, ktorých aj po takom čase vysiela Netflix.

 

Zdroj: Elle.com | Foto: Tumblr, Twitter