Slovenskú herečku Dominiku Kavaschovú (30) môžu diváci poznať z divadla, ale aj úspešného seriálu Oteckovia, kde stvárňuje drzú Sisu. Fanúšikov si okamžite získala svojím milým úsmevom a hereckým talentom, avšak, ako sa zdá, učarovala aj svojmu partnerovi, s ktorým plánuje dôležitý životný krok.

Rodená východniarka je úspešná nielen na divadelných doskách, ale aj pred televíznymi kamerami. Momentálne hviezdi v rodinnom seriáli Oteckovia, kde stvárňuje mamu malého Maxa, ktorá veľmi rada spôsobuje jeden problém za druhým. V minulosti tvorila sedem rokov pár s hercom Lukášom Dózom, no to je už minulosťou.

Dominika totiž priznala, že je už nejaký čas šťastne zadaná. ,,Áno, mám priateľa. Som spokojná a šťastná. Je opäť z mojej brandže a je to kolega z divadla. Sme spolu len pár mesiacov, takže je to pomerne čerstvé,“ prezradila herečka pre sarm.pluska.sk. V kuloároch sa už dlhší čas šepká, že sympatická brunetka má tvoriť pár s hercom Richardom Autnerom, veľkým talentom Slovenského národného divadla. Aj napriek tomu, že sú spolu pomerne krátko, plánujú dôležitý krok. Čaká ich totiž spoločné bývanie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sarm.pluska.sk  |  Foto: Instagram/zoomcastingtalents, dominikakavaschova, markiza.sk