Oliver Oswald, hviezda obľúbeného seriálu Oteckovia, mal pred pár dňami nehodu, keď stratil kontrolu nad svojím novým skútrom. Sám priznal, že ho viacerí upozorňovali, aby neriskoval, keďže nemá žiadne skúsenosti s jazdením, dokonca jeho rodičia vôbec netušili, že si kúpil nový dopravný prostriedok. Nuž, mladý herec na to nakoniec aj doplatil.

Zdá sa, že iba 17-ročný herec sa rozhodol minúť svoje honoráre za účinkovanie v seriáli Oteckovia nesprávnym spôsobom. Za chrbtom svojich rodičov si totiž kúpil skúter a spoločne s kamarátom sa ho rozhodol vyskúšať. Jeho chabé skúsenosti však zapríčinili nehodu.

Seriálový Luky sa tak musí zmieriť s následkami, ktoré si spôsobil. „V nedeľu večer som padol na skútri na kruhovom objazde. Mám zlomené obe ruky a dooškierané lakte a nohy. Veľmi ma to bolí, v noci nemôžem spať a stále si dávam lieky proti bolesti,” posťažoval sa mladík pre markizu.sk. Oliverove zranenia však rozhodne nepotešili tvorcov seriálu, keďže museli pozmeniť scenár. Zotavovanie sa mladého “motorkára” môže trvať aj niekoľko týždňov, zlomené ruky tak musia byť zakomponovať do deja.

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: Instagram, Facebook