Nejedna zadaná žena sa občas pohráva s myšlienkou, či náhodou práve ten jej muž nemá popri nej aj „bokovku“. Niektoré majú dokonca s neverou i osobné skúsenosti, ktoré v tom horšom prípade vyústia až k bolestivému rozchodu. No v konečnom dôsledku by to možno ani taká tragédia vôbec nemusela byť.

Buďme úprimné, koľké z vás majú na „to“ chuť pravidelne aj po niekoľkoročnom vzťahu? Čím dlhšie sme s našou polovičkou, tým výraznejšie strácame chuť na milovanie, samozrejme, česť výnimkám. Nečudo, že chlapovi z toho časom prepne a rozhodne sa nájsť si takú, s ktorou by svoju túžbu “niekde ho strčiť” ukojil. Skúsme sa teda na to pozrieť aj z tej druhej strany a spoločne sa zamyslime, či by sme z jeho nevery nemohli aj skvele vyťažiť!
[sociallocker]

1. Prezradí ho svedomie

Muža, ktorého trápi svedomie ľahko rozoznáte. Začne sa k vám z jedného dňa na druhý správať akosi inak, pozornejšie, milšie, začne vás obskakovať a možno sa konečne dočkáte aj tej novej kabelky, či topánočiek, ktoré sa vám tak dlho páčia. Skúste naňho pritlačiť a máte ho v hrsti!

2. Môžete sa vyspať

Koniec ponocovaniu a nútenému milovaniu. Už na vás nebude naliehať a vy sa konečne prestanete vyhovárať na to, že ste unavená alebo vás bolí hlava. Aj pán záletník to teda nechá nakoniec tak a výčitky voči vašej osobe odhodí bokom. Veď načo sa namáhať, keď on si to zariadil inak?

3. Konečne začne riešiť svoj vzhľad

Aby ešte viac zapôsobil na svoju milenku, začne sa o seba viac starať. To by sa predsa mohlo páčiť aj vám a konečne budete môcť byť na svojho muža hrdá. Aj na verejnosti budete predsa spolu lepšie vyzerať.

4.  Preč s výčitkami

Aj vás občas trápili výčitky, keď ste sa kvôli niečomu pohádali a boli ste na neho zlá? Odteraz o starosť menej! Obviňovania budú na mieste a vás to už vôbec nemusí mrzieť. On predsa zahol vám a vy sa na neho môžete právom hnevať.

5. Raz ju aj tak nechá

V momente, keď ho prestane milenka baviť alebo začne na neho naliehať, nechá ju a krotký ako baránok sa vráti domov. Využite to a patrične si to vychutnávajte.

6. Urobte to isté

S príchodom milenky do jeho života sa vám prestal venovať? Nevadí, urobte to isté a okoreňte si život niečím skutočne vzrušujúcim. Nezáväzný vzťah dodá vašim dňom nevídaný rozmer, ktorý vo vás opäť prebudí nespútanú šelmu ako kedysi. A preč s výčitkami. Keď ich nemá on, nemajte ich ani vy!

Foto: depositphotos.com[/sociallocker]