Herečka Jennifer Aniston si získala srdcia divákov najmä kvôli svojej prirodzenosti a kráse. Vďaka svojmu pôvabu ju časopis People menoval za najkrajšiu ženu sveta. Aj keď sa o úspešnej herečke toho popísalo už mnoho, my vám prinášame šesť faktov, ktoré ste o Jennifor ani netušili. 

[sociallocker]

  1. Chcela byť terapeutkou. Ak by sa Jennifer nepodarilo presadiť ako herečke, s najväčšou pravdepodobnosťou by z nej bola terapeutka. Jej otec ju od herectva doslova odhováral, pretože z nej chcel mať úspešnú právničku.
  2. Je polovičná Grékyňa. Herečkin otec je Grék, ktorý sa narodil na ostrove Kréta. Po príchode do Ameriky si zmenili svoje grécke priezvisko Anastassakis na Aniston.
  3. Živila sa ako servírka.  Každý musí nejako začať. To isté platí aj o tejto kráske. Predtým ako zažiarila v Hollywoode živila sa ako servírka, recepčná či telemarketérka.
  4. Nezabudnuteľná veta.  Jennifer v jednom rozhovore povedala nezabudnuteľnú vetu, ktorá ihneď obletela celý svet. Na otázku aká je jej najobľúbenejšia vôňa odpovedala: „Najlepšia vôňa na svete je vôňa muža, ktorého milujete. “
  5. Ona mala byť Monika.  V slávnom seriáli priatelia si mala Jennifer zahrať úlohu Moniky. Tú však nakoniec dostala jej najlepšia kamarátka Courteney Cox.
  6. Trpí dyslexiou.  Herečke v dvadsiatich rokoch diagnostikovali poruchu čítania a hláskovania.

Zdroj: eva.cas.sk | Foto: Facebook [/sociallocker]