Hazardné hry sú v dnešnej dobe veľmi rozšíreným koníčkom. Ľudia chodia na výlety do miest ako je napríklad Las Vegas, ktoré je doslova rajom gemblerov a fanúšikov hazardu. A známe osobnosti nie sú rozhodne žiadnou výnimkou. 

[sociallocker]Pamela Anderson

Bývalá hviezda Pobrežnej hliadky je údajne veľkou fanúšičkou hracích automatov. Ale to nie je všetko. Hovorí sa, že prehrala celkom slušné peniaze v pokri.

Ben Affleck

Nový predstaviteľ Batmana je známy svojími sklonmi k pokru. Zúčastnil sa viacerých turnajov, kde vždy priťahuje pozornosť médií. Okrem toho koluje príbeh o jeho výlete do Las Vegas spolu s jeho kamarátom Mattom Damonom, kde vraj vyhral 800 000 dolárov v blackjacku počas troch hier.

Curtis „50 Cent“ Jackson

Známy americký reper údajne prehral na rôznych športových stávkach oveľa viac ako sa uvádza v jeho umeleckom mene. Koluje informácia, že vyhral 1 milión dolárov stávkou v boxe na Floyda Mayweathera s Oscarom de La Hoyom.

Tiger Woods

Jeden z najúspešnejších golfových hráčov a tiež jeden z najväčších hráčov blackjacku. Tiger Woods je jedným z najobľúbenejších hostí všetkých kasín, pretože má vo zvyku stávkovať za veľké peniaze.

Charlie Sheen

Americký herec, ktorý je známy svojou závislosťou na drogách či alkohole, je aj obrovským gemblerom. Podľa jeho bývalej manželky Denise Richards prehral týždenne na športových stávkach 20 tisíc dolárov.

Tobey Maguire

Bývalý predstaviteľ Spider-Mana sa javí ako nevinný mladý muž. Avšak opak je pravdou. Údajne bol žalovaný za svoje výhry v ilegálnom high stakes pokri.

Zdroj: InterestingThings | Foto: Facebook
[/sociallocker]