Šoubiz Sestričky majú kvôli Kollárovi prísť o odmeny: Rázny krok Mlátilíka!

Sestričky majú kvôli Kollárovi prísť o odmeny: Rázny krok Mlátilíka!

Dámske návštevy u Borisa Kollára v nemocnici vyvolali zo strany verejnosti veľké pobúrenie. Aj napriek tomu, že tento druh papalášizmu predseda parlamentu absolútne odmieta, mnohí politici i občania majú iný názor. Najnovšie sa rozhodol zakročiť známy markizák Aleš Mlátilík.

Pred pár dňami sa na verejnosť dostala informácia, že dámske večerné návštevy u Borisa Kollára dali zdravotným sestričkám poriadne zabrať. Podľa ich tvrdení za ním chodili i v nočných hodinách, nemali na seba ochranné prvky a drzo vchádzali aj do priestorov, ktoré sú určené iba pre personál nemocnice.

Napätá situácia vyvrcholila konfliktom dvoch sestričiek s Lindou Antal Rezešovou, ktorá je jednou z ošetrujúcich politika. Podľa jej slov sa práve zamestnankyne nemocnice správali arogantne a všetko riešili s krikom. Po tomto incidente sa hovorilo, že uvedené sestry prídu o vianočné odmeny, a dokonca im riaditeľ nemocnice mal hroziť výpoveďami. Predseda parlamentu však naďalej trvá na tom, že nechcel žiadne nadštandardné služby a návštevy sa o neho starali, aby odbremenil zdravotné sestry.

Túto informáciu zachytila aj Zuzana Čaputová, ktorá v tejto veci okamžite kontaktovala riaditeľa nemocnice. V telefonickom rozhovore jej prisľúbil, že zdravotné sestry dostanú riadne vyplatené odmeny. Na stratu benefitov a možný vyhadzov žien však zareagoval aj šéf portálu so zľavami Aleš Mlátilík, ktorý sa pravidelne objavuje v markizáckom Teleráne.

Otvorene povedal, že aroganciu a pocit nadradenosti vrátane papalášstva priam nenávidí. Rozhodol sa preto zistiť identitu sestričiek, ktoré mali prísť o peniaze. „Možno zafunguje kúzlo sociálnych sietí. Prosím, ak poznáte osobne tie dve sestričky, veľmi rád by som im ponúkol na náš účet nejaký výnimočný víkendový pobyt, aby si mohli aspoň oddýchnuť, kým toto všetko skončí. A touto cestou im chcem poďakovať za všetko, čo pre nás robia. Viem, že to ani náhodou nezahojí krivdu od stresu a arogancie, ale aspoň pomôže vykompenzovať tú stratu vianočným odmien,“ napísal na sociálnej sieti bývalý priateľ speváčky Celeste Buckingham.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/ales_mlatilik  |  Foto: FB/Alex Mlatilik-Page, Boris Kollar, Pixabay

Exit mobile version