Sympatická Brenda z kultového seriálu Beverly Hills 90210 bojuje už dva roky s najhoršou civilizačnou chorobou dnešnej doby – rakovinou prsníka. Je však obdivuhodné, ako to všetko zvláda. Nedávno ukončila chemoterapiu a čaká ju už len jediná vec!

Shannen Doherty (45) už dva roky trpí najhoršou chorobou súčasnosti. Rakovinu prsníka jej diagnostikovali vo februári 2015 a od tej doby sa silno snaží zápasiť s chorobou ako sa len dá. Na svoj Instagram len nedávno zavesila príspevok, pod ktorý napísala, že ukončila chemoterapie spolu s rádoterapiami a momentálne čaká už len na výsledky od lekárov. Ak budú pozitívne, herečka môže podstúpiť rekonštrukciu prsníkov.

Je neprehliadnuteľné ako Shannen miluje svoj život. Zvláda to naozaj obdivuhodne! Od roku 2011 je vydatá za filmového producenta Kurta Iswarienko, ktorý je jej obrovskou oporou v týchto ťažkých časoch.

 Shannen so svojim manželom Kurtom

Chemoterapie a rádioterapie sú mimoriadne vyčerpávajúce a v značnej miere oslabujú organizmus. Silná herečka však už nejaký čas pravidelne cvičí a naozaj sa príliš nešetrí. Na sociálnej sieti možno skutočne vidieť, že choroba ju nezlomila. Práve naopak! Snaží sa zo všetkých síl užívať každučkú chvíľu a robí všetko pre to, aby posilnila seba a svoje zdravie. Vyžaruje z nej neuveriteľná láska. Aj keď z fotografií vidno, že Brenda je unavená, stále sa hýbe. Pod jeden zo svojich motivačných príspevkov napísala: “Akýkoľvek pohyb počas liečby prospieva, posilňuje nielen telo, ale najmä moju dušu.”

Shannen Doherty – jeden z tanečných príspevkov s jej osobnou celebrity trénerkou

Herečka len pár dní po ukončení chemo- a rádioterapie vystúpila ako moderátorka gala večera Animal Hope and Wellness Foundation v Hollywoode. Bola skutočnou hviezdou večera a patrične sa z toho aj tešila. Niekoľkokrát zdôraznila ako veľmi sa teší, že tam môže byť a cíti sa byť súčasťou tejto nadácie.

Príprava na moderovanie galavečera

Zdroj/Foto: Instagram