Shannen Doherty si ľudia najviac spájajú s rolou v “Beverly Hills 90210” a “Čarodejnice”. Herečka sa však v súčasnosti nemôže venovať svojej práci, pretože už vyše roka bojuje so zákernou chorobou. Aj keď sa jednu dobu zdalo, že už nemá síl, Shannen sa teraz nemá v pláne vzdať!

Shannen si mnoho ľudí obľúbilo v čarodejníckom seriáli, kde si zahrala najstraršiu zo sestier Halliwellových. Aj po jej odchode však snímka naďalej pokračovala a zaznamenala ešte veľké úspechy medzi divákmi. Nahradila ju Rose McGowan, ktorá stvárnila ich dávno stratenú najmladšiu sestru.

45-ročná herečka však musela hranie na istú dobu odložiť bokom, pretože jej diagnostikovali veľmi závažnú chorobu. Pred rokom jej lekári oznámili, že má rakovinu prsníka, ktorá však nabrala veľmi rýchly spád a stihla sa rozšíriť aj do iných častí tela. Shannen je aj napriek tomuto veľmi aktívna na sociálnych sieťach a svojim fanúšikom odkrýva svoje súkromie aj v takomto chúlostivom období. Pred troma dňami sa začala jej liečba ožarovaním a ako sama tvrdí, má z toho strach, desí ju to, ale verí, že si čoskoro na to zvykne.

shan

Zdroj/Foto: Instagram