Americká superstar Michael Jackson bol kráľom popu, avšak začiatkom 90. rokov sa prevalil škandál, ktorý hovoril, že údajne zneužíval maloletých chlapcov. Vec sa svojho času ako tak ututlala, avšak 10 rokov po jeho smrti vznikol dokument Leaving Neverland, ktorý speváka druhýkrát doslova pochoval.

Michael Jacskon bol nielen fenomenálnym spevákom a tanečníkom, avšak aj osobnosťou, ktorú v súkromí poznal len málokto. Jedným z jeho najbližších bol v posledných rokoch doktor Conrad Murray (66), ktorý bol de facto odsúdený za predávkovanie speváka a jeho následnú smrť. Ako teraz uviedol, starostlivosť o Michaela († 50) si vyžadovalo byť v pohotovosti doslova neustále, nakoľko mal niekoľko mimoriadne závažných problémov. Murray dokonca priznal, že mu musel denne siahať na prirodzenie, nakoľko sa hudobník pravidelne pomočoval.

“Chcete vedieť, ako veľmi sme si boli s Michaelom blízki? Každý večer som mu držal pe*is. Musel som mu nasadzovať kondomový katéter, pretože sa Michael v noci pomočoval. Trpel stratou citu a inkontinenciou,” povedal Murray britskému denníku Mail On Sunday. “Michael si ten kondóm sám nasadiť nevedel, takže som to musel robiť ja,” dodal.

Problém, o ktorom svet ani len netušil, sužoval speváka dlhé roky prakticky nepretržite, pričom ho zastieral rafinovaným výberom oblečenia. “Nosil výhradne čierne nohavice, pretože keď sa vymočil, ešte hodiny potom mu kvapkal moč z peni*u,” prezradil Murray.

Napriek skutočnosti, že Michael Jackson, ktorý zomrel 25. júna 2009, bol doslova fenoménom, v týchto dňoch stopli hranie jeho skladieb rádiá po celom svete. Dôvodom má byť kontroverzný dokument Leaving Neverland, v ktorom speváka obviňujú z pedofílie. Jackson skonal na základe predávkovania silnými sedatívami, ktoré mu predpísal Conrad Murray v dôsledku problémov so spánkom. Lekára odsúdili na štyri roky väzenia, predčasne ho však prepustili po menej ako dvoch rokoch.

Zdroj: Mail On Sunday | Foto: Twitter