Diagnózou koronavírusu sa iba pred pár dňami zverila Adela Vinczeová, jej manžel a moderátor spravodajstva Viktor zostával negatívny. Avšak prvé tri dni spoločného času stráveného v karanténe sa na jeho stave podpísali bez kompromisu: “Aby som bol schopný zaspať, musel som si ľahnúť v čiapke.”

Najnovšie správy ukazujú, že v domácnosti Vinczeovcov už neleží s pozitívnym výsledkom iba Adela, ale aj jej manžel Viktor. Aj keď sa spočiatku držal a prvé dni trávil s manželkou v karanténe ako negatívny, dnes je už všetko inak. 7. decembra mu bol po odbere na Covid-19 doručený výsledok, ktorý ho pripútal na lôžko.

Pľúcna forma ochorenia však u moderátora nemá hladký priebeh. Kým mu teplomer na sviatok sv. Mikuláša ukazoval 39,5 supňov Celzia, v noci sa mu horúčka vyšplhala nad štyridsiatku: “Paralen ju stlačí na 38, no o dve hodiny je zakaždým späť. V noci šialená zimnica. Aby som bol schopný zaspať, musel som si ľahnúť v čiapke. Prvá teplota po zobudení – 40,1, už nastupuje aj hrdlo,” opisuje priebeh choroby na sociálnej sieti Viktor.

Moderátor reaguje aj na teórie, ktoré sa opierajú o koronavírus pripomínajúci chrípku: “Minimálne počas svojho dospelého života si takýto stav nepamätám a očividne mi nepomohli ani ranné ľadové sprchy. Vraj choroba starých, obéznych a s inými diagnózami. Dobre teda,” reaguje na odľahčujúce názory na Covid-19 obľúbený markizák.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/ viktorvincze