Vilo Rozboril a relácia V siedmom nebi čakali na dojatého diváka každú nedeľu, kedy televízia predstavila tri srdcervúce príbehy. Hoci bolo zámerom pomôcť rodinám s ťažkým osudom, relácia skončila s pokutou 15-tisíc eur za nedodržanie ochrany ľudskej dôstojnosti. Neuveríte, kde skúša Vilo šťastie dnes!

Relácia V siedmom nebi sa dlhé obdobie tešila veľkej priazni divákov, ktorí sa každú nedeľu nevedeli dočkať večerného vysielania plného emócii, šťastných koncov, ale aj sĺz. Vilo Rozboril sa tak stal za posledné roky akýmsi symbolom anjela na zemi, ktorý pomáha rodinám vo finančnej núdzi či s ťažkými zdravotnými problémami.

Obľúbený projekt však potvrdil stopku a načas vysielanie prerušil. Samotný moderátor ohlásil pred pár mesiacmi aj vlastný projekt Snívajte s Vilom, ktorý chcel rozbehnúť vo vlastnej réžii. Ešte v roku 2016 však televízia JOJ čelila kritike Rady pre vysielanie a retransmisiu kvôli príbehu Sašky a Simonky, sestier utýranej Lucky. Podľa RVR totiž relácia nedodržala ochranu ľudskej dôstojnosti, keď sa prezentovali traumatické zážitky účinkujúcich detí, ako aj podrobnosti z ich smutnej minulosti.

Televízia teraz dostala podľa informácii HNonline za odvysielanú časť pokutu vo výške 15-tisíc eur, hoci rada mohla udeliť sankciu až do výšky 165-tisíc. Vilo však s pomocou rozhodne neskončil a dnes skúša šťastie inde. Najnovšie sa objavuje v reklamnej kampani na novú súťaž Štart k úspechu, v ktorej víťazovi pomôžu rozbehnúť vlastný biznis či kariéru. Súťaž, ktorá končí 10. júna, spozná výhercu 28. júna na TV JOJ.

Zdroj: strategie.hnonline.sk │ Foto: joj.sk, Facebook/Vilo Rozboril