Farmári dostali aj v desiatej sérií reality šou príležitosť zoznámiť sa s neznámymi ľuďmi a nadviazať nové vzťahy. Nie je žiadnym prekvapením, keď účinkujúci po natáčaní sľubujú, že sa budú pravidelne stretávať. V niektorých prípadoch sa tak aj stane, no zdá sa, že silná trojka z Farmy 10 má vzťahy priam nadštandardné.

Diváci ešte určite nestihli zabudnúť na trojicu farmárov Petra Harezníka, Michaelu Štefánikovú a Táňu Brunayovú. Pred kamerami sa navzájom podporovali, na statku sa jeden bez druhého ani nepohli, a dokonca prišli na rad aj oslovenia ako “brat“ či “sestra“.

Zdá sa, že ani po vypnutí kamier na seba nezanevreli. Miša sa totiž v najnovšom videu pochválila, že spoločne vyrážajú do ulíc. Kým sa farmárka venovala fanúšikom, Táňa sa za jej chrbtom maľovala, pričom čakali ešte na Petra, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou farmárskej trojky. Spoločne plánovali vyraziť do ulíc a dobre sa zabaviť. ,,Ako na farme spolu, tak aj po farme,“ napísala k fotke, ktorú zverejnila hneď po krátkom videu.

Zdroj: Instagram/michaela.stefanikova  |  Foto: Instagram/michaela.stefanikova