Šoubiz Silné slová Beňovej po pôrode: ,,…zašité brucho ani necítim, lebo…“

Silné slová Beňovej po pôrode: ,,…zašité brucho ani necítim, lebo…“

Europoslankyňa Monika Beňová sa v prvý novembrový deň stala dvojnásobnou mamičkou. Počas tehotenstva ju trápilo niekoľko zdravotných problémov, ktoré dokázali lekári dostať pod kontrolu. O to viac je vďačná, že sa dnes môže tešiť zo zdravej dcérky.

Známa politička porodila vo veku 52 rokov krásnu dcérku Leu, ktorá napokon prišla na svet cisárskym rezom. Beňovú totiž trápil vysoký krvný tlak a tehotenská cukrovka, v dôsledku čoho bola hospitalizovaná. ,,Zvládli sme všetko super, aj keď som dúfala, že ešte pár dní potiahneme. Ale vysoký tlak a niektoré krvné testy a lekári rozhodli,“ vysvetlila predčasný pôrod pre sarm.pluska.sk.

Spoločnosť v nemocnici robil členke strany Smer-SD jej partner a čerstvý otec Ľubomír Klčo, keďže mal negatívny test na ochorenie COVID-19. Pomohol jej práve vo chvíľach, kedy sa jej ťažko pohybovalo, no pri pohľade na malú princeznú zrejme zabudla na všetku bolesť.

Beňová svoje aktuálne pocity popísala na sociálnej sieti. ,,Máme za sebou dve noci, prvú sme prespali, včerajšiu sme prebdeli. Obe boli nádherné. Malý človiečik rozhoduje zrazu o úplne všetkom, o každej sekundičke. Rozrezané a zašité brucho ani necítim, lebo sa celý čas nevieme vynadívať na Leušku. Mám asi milión fotiek a stále mám pocit, že som ešte nezachytila všetky jej výrazy tváričky. Verím, že pochopíte, že našu veveričku nechcem dávať zatiaľ na sociálne siete,“ napísala šťastná mamička.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sarm.pluska.sk  |  Foto: IG/monicabenova, FB/Monika Beňová

Exit mobile version