Krásna moderátorka televízie JOJ sa po úmorných mesiacoch, kedy ju trápili početné nádchy, konečne dočkala. V silvestrovské ráno totiž po prenášaní priviedla na svet krásne a zdravé dievčatko. Dcérke dali rodičia netradičné meno, ktoré prezradili náhodne ich priatelia.

Moderátorka televízie JOJ Soňa Skoncová už s partnerom Robom vychováva synčeka Robka. Fanúšikov však pred časom potešili, keď kráska ohlásila svoje druhé tehotenstvo. Tmavovláska sa príchodu dcérky už nevedela dočkať, hoci ju trápili nepríjemné zdravotné problémy.

Tvár relácie Top Star podľa svojich slov tušila, že toto tehotenstvo bude o niečo náročnejšie: „Každopádne, už prenášam. Mala som aj ciťák, že toto dievčatko mi dá zabrať,” uviedla na sociálnej sieti. Soňu pritom niekoľko mesiacov trápili nádchy a celkový pocit nepohody.

Moderátorka sa však dočkala rovno na Silvestra, keď v sobotu ráno priviedla na svet krásne dievčatko. Fotografiu bábätka zverejnil na sociálnej sieti ako prvý jej partner Robo. Priatelia šťastnej dvojice však náhodne zverejnili aj neobvyklé meno, ktoré dievčatko dostalo. „Na Elizu,“ napísali na dovolenke k prípitku. Na Vianoce zas porodila ďalšia slovenská moderátorka, ktorá dala netradičné meno svojmu synčekovi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: IG/sonaskoncova