Silvia Kucherenko patrí medzi najextravagantnejšie ženy slovenského šoubiznisu a rozhodne sa netají tým, že miluje luxus a vyčnievanie z davu. Tentokrát pustila kamery do svojej kúpelne, v ktorej má blondínka hotové poklady.

Modelka si potrpí na luxus v oblečení a inak tomu nie je ani v prípade kozmetiky či parfumov. Keď vpustila do svojej kúpelne kamery, odhalila všetkým, aké skvosty si nosí zo zahraničia. V oblasti parfumov si rozhodne nevystačí s klasickými svetovými návrhármi, ktorých je možné zohnať v sieti parfumérií.

https://www.instagram.com/p/BRQnIfAhlKO/?taken-by=officialsilviakucherenko

Vône, ktoré blondínka s veľkými perami obľubuje, si dováža priamo z Dubaja či Moskvy: “Tieto parfumy sa nedajú kúpiť u nás, ale mám zásobu zo zahraničných ciest, prípadne sa dajú kúpiť vo Viedni. Sú úplne iné! A vôňu musia mať aj vlasy, takže si vyberám šampóny s esenciami. Nikto ma nedostane do zafajčeného prostredia, neznášam, keď mi vlasy napáchnu dymom,” objasňuje Silvia pre pluska.sk.

https://www.instagram.com/p/BRq4ML3hQF0/?taken-by=officialsilviakucherenko

Zároveň prezrádza, koľko peňazí ju takéto luxusné flakóny stoja: “Dajú sa kúpiť len v Moskve a Dubaji. Z Arabie je každý hotový! Aj parfum Bond No. 9 je úžasný, no cena za menší flakón sa začína na 280 eurách. Limitka stojí aj dve, tritisíc eur, ale ja mám také obyčajnejšie,” vysvetľuje cenové relácie modelka. Smrteľníčky teda zrejme môžu o takýchto vôňach len snívať a možno by si takéto skvosty nemohli dovoliť ani niektoré celebrity.

Pafrum Aj Arabia I. sa na internete pohybuje v cene cez 200 dolárov.
Parfum Bond No 9 Madison Avenue stojí na internete tiež okolo 200 dolárov.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram, Facebook