Šoubiz Silvia Kucherenko sa zbavila ďalších umelín: Po TOMTO vyzerá na 25!

Silvia Kucherenko sa zbavila ďalších umelín: Po TOMTO vyzerá na 25!

Silvia Kucherenko (38) sa dlhé roky netajila estetickými zákrokmi, pričom dlhodobo pre ňu boli charakteristické najmä výrazné pery a nadpojené vlasy po pás. Pred niekoľkými týždňami si však povedala dosť a akýmkoľvek „vylepšeniam“ dala razantnú stopku. A že urobila skutočne dobre!

Výrazná blondínka Silvia Kucherenko nemala nikdy núdzu o priazeň mužov a pozornosť žien, avšak verejnosť vždy pútala predovšetkým vyumelkovaným výzorom. Už ako mladá modelka sa mohla pýšiť útlou postavou a výraznými perami, čo jej však časom nestačilo. S príchodom rôznych estetických procedúr podľahla tak, ako aj mnohé ďalšie ženy nielen zo sveta šoubiznisu, drobným úpravám, ktorým dala len pred pár týždňami zbohom.

Aj keď Silvia bez okolkov priznáva rhinoplastiku a úpravu dekoltu, od ostatných vylepšení sa aktuálne dištancuje a hlási návrat k prirodzenosti. Práve tento krok mimoriadne ocenili jej fanúšikovia, nakoľko Silvia pôsobí bez „nafúknutých“ pier a neprirodzene dlhých vlasov o desaťročie mladšie. Ako sama priznáva, dnes by sa sama na starých fotografiách nespoznala a špúlenie pier jej vôbec nechýba.

Jednou z výraznejších úprav, ktorú ešte blondínka podstupovala, bolo predlžovanie mihalníc, pričom aj táto forma skrášlenia je u nej už len minulosťou. Na sociálnej sieti zverejnila nečakané fotografie, na ktorých pôsobí ako čerstvá dvadsaťpäťka: „Tak mihalnice sú preč umelé… Keď menej je viac.. Bez make-upu,“ napísala Silvia a dodala, že obočie má, žiaľ, vytetované a radšej by ho mala naturálne. Fanúšikovia ju však okamžite upokojili pozitívnymi komentármi, v ktorých poukazujú na fakt, že ho má vytvarované decentne a hodí sa k nej.

„Nikdy som Vás nechcela kritizovať, aj keď toho všetkého na Vás bolo už dosť. Ale hovorila som si, je to Vaša vec, Vaše telo. No teraz s úžasom sledujem, ako ste z toho všetkého upustila, preč veľké pery, umelé mihalnice… klobúk dole pred Vami. Teraz ste nádherná, oveľa krajšia ako predtým,“ napísala jej istá Lenka a nám neostáva iné než súhlasiť!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/official_silviakucherenko

Exit mobile version