Známa slovenská modelka a influencerka Silvia Kucherenko je mamou školáka Alexandra, ktorý jej robí obrovskú radosť. Popri práci a výchove sa blondínka dala aj na štúdium na vysokej škole. Jej ambície sú však ešte oveľa vyššie. Ako sama prezradila, namieri si to priamo do politiky!

Silvia Kucherenko si v poslednom období prešla viacerými životnými zmenami. Blondínka sa po rokoch rozhodla vrátiť k svojmu prirodzenému vzhľadu a dala zbohom umelým perám, mihalniciam či príliš peroxidovej blond. Mama školáka Alexandra popri všetkých povinnostiach navyše študuje na vysokej škole.

Ako ale prezradila fanúšikom na sociálnej sieti, má ešte oveľa vyššie životné ambície. Silvia by si to totiž jedného dňa chcela namieriť do našej politiky. “Áno, chcem ísť do politiky, preto študujem poctivo vysokú školu!” napísala so slovami, že práve preto si momentálne zvyšuje vzdelanie.

Pre portál Topky dodala, že ju k tomuto nápadu priviedli samotní fanúšikovia, ako aj zlá aktuálna politická situácia v krajine. Kráska by pritom chcela v budúcnosti zlepšiť situáciu seniorov. Keď dostala otázku, či plánuje založiť vlastnú stranu alebo vstúpiť do niektorej z existujúcich, prišla nepriama odpoveď. “Páči sa mi isté politické smerovanie aj nejakej súčasnej strany, ale zatiaľ si to nechám pre seba,” tajnostkári Silvia. Tá sa však medzi poslancov môže dostať až o nejaký čas, keďže momentálne je tento krok v rovine úvah. Začiatkom roka zarmútila politikov smrť poslanca po dlhej chorobe.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topky.sk │ Foto: IG/official_silviakucherenko