Herečka Silvia Šuvadová sa pred pár rokmi odsťahovala do Spojených štátov, v ktorých získala aj oficiálne občianstvo. Nedávno sa však kvôli chorobe otca vrátila späť na Slovensko. Umelkyňa sa stala viac než herectvom známa predovšetkým vďaka svojmu spirituálnemu vnímaniu, pričom bola nedávno dokonca účastníčkou reality šou Farma.

Po tom, čo sa známa herečka zúčastnila desiatej série reality šou, ktorá sa spravidla koná na odľahlých miestach v rôznych krajoch Slovenska, sa opäť zviditeľnila. Často sa tak zúčastňuje mnohých verejných akcií, kde rada hovorí o svojom nekonvenčnom názore o spirituálnom svete.

Silvia je však čoraz viac aktívna na sociálnych sieťach, pričom nedávno zverejnila záber, na ktorom ukázala, ako zostarne o 30 rokov. ,,Budeš ma stále milovať, aj keď už nebudem mladá a krásna?“ spýtala sa fanúšikov. Zdá sa, že Šuvadová má zmysel pre humor aj napriek tomu, že fotka, ktorá vznikla vďaka aplikácií na úpravu záberov, vyzerá až neskutočne reálne. Páči sa vám herečka ako babička?

Zdroj: Instagram/silviasuvadova  |  Foto: Instagram/silviasuvadova