Silvia Šuvadová patrí k osobnostiam slovenského šoubiznisu, ktoré rozhodne vyčnievajú z radu kvôli kontroverzným vyjadreniam. Aj napriek tomu, že v mnohých prípadoch ráta s kritikou, stále je presvedčená, že je dôležité prejaviť svoj názor.

Slovenská herečka sa musí počas koronakrízy poriadne obracať, keďže prišla o niekoľko pracovných ponúk. Dokonca uvažuje nad profesiou učiteľky v jednom z bratislavských gymnázií. Krehká spritualistka však pochádza z Oravy a vôbec jej nie je ľahostajná situácia spojená s rastúcim počtom potvrdených prípadov koronaírusu.

Jej mama sa nachádza v tejto oblasti, no má byť o ňu dobre postarané. Silvia je tak v Bratislave spoločne s otcom, ktorý má podlomené zdravie. Možnosť otestovať sa na COVID-19 bude mať čoskoro aj Šuvadová, no odmieta ju. ,,Mám v živej pamäti, keď premiér povedal, že mŕtvi nám odpustia ak nepôjdeme na Dušičky na cintorín, aby sme ostali doma a chránili sa. To mi dávalo zmysel, tak teraz úplne nerozumiem tomu, kde sa podelo toto želanie, aby sme sa chránili,“ uviedla pre sarm.pluska.sk.

47-ročná blondínka sa testovania obrovského množstva ľudí v uzavretých miestnostiach jednoducho obáva. ,,Ja by som to rodičom neodporučila, ale zakázať im nemôžem. No zatiaľ sa ani jeden z nich nechystá,“ dodala Silvia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sarm.pluska.sk   |  Foto: IG/silviasuvadova, FB/Andrej Lojan Art Studio, Silvia Suvadova