Silvia Šuvadová prežila pred pár dňami poriadne krušné chvíle, keď skončila v putách a do rovnakej situácie sa dostali aj jej kolegovia. Policajtom totiž mali čo vysvetľovať, pričom si vôbec neuvedomili, že sa dopustili veľkej chyby.

Silviu Šuvadovú taktiež zasiahla koronakríza, ktorá ju pripravila o pracovné ponuky. O to viac je vďačná, že dostala príležitosť zahrať si vo filme českého režiséra Mareka Dobeša. Nakrúcanie snímky sa uskutočňuje priamo v Ríme, kde sú herci v dobových kostýmoch a známa spiritualistka dokonca stvárňuje tehotnú ženu.

Počas jednej zo scén dostali umelci na chvíľu voľno, pričom sa rozhodli navštíviť sídlo pápeža vo Vatikáne. Na tom by nebolo nič neobvyklé, ak by neostali v kostýmoch. Herečkin kolega Jozef Grondžák bol oblečený ako kardinál a Šuvadová mala na sebe umelé tehotenské bruško. ,,Spozorovali nás dvaja muži v normálnom civilnom oblečení. Po chvíli k nám prišli, boli sme celý malý štáb, šesť ľudí. A všetkých nás zobrali na políciu,” uviedla 47-ročná umelkyňa pre topky.sk.

Na policajnej stanici im odobrali všetky veci vrátane technického vybavenia. Silviu však previezli na inú stanicu, kde sa podrobila osobnej prehliadke, v dôsledku čoho sa musela vyzliecť donaha. Následne bola prepustená aj ona, no incident má vážne následky. Policajti im totiž zhabali kostýmy a o ich vrátení rozhodne až súd, ako aj o výške pokuty za provokáciu na svätej pôde.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topky.sk  |  Foto: FB/Silvia Suvadova, IG/silviasuvadova, Pixabay