Speváčka Sima Martausová (31) a herec Juraj Bača (31) síce oficiálne svoje randenie nepotvrdili, no toto už neutaja. Podarilo sa ich totiž prichytiť v situácii, z ktorej je zrejmé, že medzi dvojicou preskočila iskra…

Sima Martausová ostávala po rozchode s bratom Viktora Vinczeho istý čas sama. Netrvalo však dlho a v zákulisí šoubiznisu sa začínalo šepkať, že kráska má byť opäť šťastne zamilovaná. Jej najnovším objavom mal byť pritom známy slovenský herec.

Sima má podľa všetkého randiť so ženským idolom Jurajom Bačom, ktorý má okrem sladkej tváre a vymakaného tela aj hudobný talent, čo speváčke na Jurajovi určite učarovalo. Celé Slovensko prekvapil famóznym prespievaním hitu Mama v relácii Všetko, čo mám rád, za čo si získal ovácie od divákov.

Aj keď sa Sima súkromným témam vyhýba a lásku k Jurajovi odmieta priznať, fotografovi Plusky sa podarilo dvojicu pristihnúť pred hercovým domom, foto >>> TU <<<. Tam dorazila speváčka na svojom aute, rovno si presadla do auta Juraja a odfrčali spolu pred rádio, kde absolvovala rozhovor. Herec ju poslušne počkal v aute a po nákupe v potravinách sa vytratili v uliciach Bratislavy. Táto dvojka to už zrejme dlho neutají!

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram, Facebook